Direct Marketing

Používáme prověřené postupy a dlouholeté know-how

Vyzkoušejte Kompass

Využijte naše zkušenosti

a nechte nás nabídnout vaše produkty potenciálním zákazníkům kdekoliv ve světě.

  • Ušetříme vám čas a peníze!
  • Oslovíme vaše potenciální zákazníky a představíme jim váš produkt

CO ZÍSKÁTE

  • Zjistíme jméno a pozici kompetentního manažera včetně jeho tel. čísla a emailu
  • Identifikujeme firmy, které mají o váš produkt zájem. S ostatními firmami neztrácíte čas
  • Databázi potenciálních zákazníků s přímými kontakty na manažery můžete použít pro vaše další kampaně
  • Od začátku do konce kampaně máte plnou kontrolu nad jejím průběhem
 

Nechte nám na sebe kontakt
Ozveme se vám

Ozvěte se mi


Ozvěte se mi

Průzkum trhu
v zahraničí

Zákazník z oboru strojírenství s pobočkou pro střední a východní Evropu v Praze a evropskou centrálou v Německu.

Kompass sestavil cílové portfolio cca 1000 potenciálních zákazníků z Polska, Rumunska, Maďarska a Slovenska. Tyto firmy následně obvolal, zjistil kompetentní osoby a zaslal jim emailem nabídku v příslušném jazyce.

V následném kroku zjistil, zda nabídka v pořádku dorazila a zda existuje prostor pro spolupráci ihned nebo v budoucnu. Shromážděná data o potenciálních zákaznících a okamžitých zájemcích jsou průběžně předávána klientovi.

Výsledkem dvouměsíční kampaně je 50% nárůst obratu zákazníka na polském trhu, 20% nárůst v Rumunsku a 10 % nárůst v Maďarsku a na Slovensku.

 

Nabídka
kooperace

Zákazník je výrobcem ocelových palet z Plzeňského kraje s 30 zaměstnanci a ročním obratem kolem 40 000 000 Kč. Aktuálně nabízí volnou kapacitu laserového zpracování trubek, profilů a plechů ze železa, nerezu, hliníku, mosazi a mědi.

Po dohodě se zákazníkem je vybráno 150 firem zabývajících se svařováním kovů v Plzeňském kraji. Cílovou osobou jsou majitelé a jednatelé těchto firem, kteří jsou nejdříve kontaktováni telefonicky a poté jim je detailní nabídka kooperace zaslána emailem. Klient má možnost nepřetržitě sledovat průběh kampaně ve sdíleném dokumentu.

Na konci kampaně je provedeno vyhodnocení s tímto výsledkem - ze 150 oslovených firem získal klient okamžitě zakázky od třech firem, které mají zájem o dlouhodobou spolupráci. Objem nových zakázek je v řádech stovek tisíc Kč. Na základě tohoto úspěšného výsledku má klient zájem o nabídku kooperace ve Středočeském, Jihočeském kraji a v Bavorsku.

 

Využijte naše zkušenosti a nechte nás nabídnout vaše produkty
potenciálním zákazníkům kdekoliv ve světě.

Více o direct marketingu
 
NESPRESSONESPRESSOAlza.cz a.s.Alza.cz a.s.CERVA GROUP a.s.CERVA GROUP a.s.ČZ a.s.ČZ a.s.Joppa Logistics s.r.o.Joppa Logistics s.r.o.MINIB, a.s.MINIB, a.s.Trelleborg Sealing Solutions Czech s.r.o.Trelleborg Sealing Solutions Czech s.r.o.KOMA MODULAR s.r.o.KOMA MODULAR s.r.o.SIGMA GROUP a.s.SIGMA GROUP a.s.Ferona, a.s.Ferona, a.s.ExxonMobilExxonMobilLYCKEBY AMYLEX, a.s.LYCKEBY AMYLEX, a.s.Fatra, a.s.Fatra, a.s.Jihostroj a.s.Jihostroj a.s.Fibertex Nonwovens, a.s.Fibertex Nonwovens, a.s.