Reference

LYCKEBY AMYLEX, a.s.

Firma LYCKEBY AMYLEX, a.s. vyrábí vysoce kvalitní bramborový škrob, dextriny a další modifikované škroby. Jako firma s dlouholetou tradicí máme rozsáhlou databázi svých odběratelů. Přesto se naše obchodní oddělení snaží najít nové a právě v tom nám velmi pomáhá Kompass. Nezanedbatelná je i prezentace v rámci celého světa v 26 jazycích. Rozhodně doporučujeme spolupráci s Kompassem.

Ing. Helena Svobodová, obchodní ředitelka
LYCKEBY AMYLEX, a.s.

MAHLE Filter Systems s.r.o.

Jsme významným celosvětovým výrobcem a dodavatelem veškerého zařízení pro filtraci. Pomocí Kompassu jsme vyřešili prezentaci firmy, monitoring poptávek a zároveň máme to nejcennější a to jsou informace z B2B sektoru. Doporučujeme spolupráci s Kompassem všem firmám.

Ing. Miroslav Šafránek, jednatel
MAHLE Filter Systems s.r.o.

 
Impregnace Soběslav s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a tlakovou impregnaci dřevěných sloupců a pražců. Díky Kompassu máme vyřešenou optimalizaci na vyhledávačích. Pro export databáze potenciálních zákazníků využíváme EasyBusiness a pomocí poptávek zasílaných přes Kompass monitorujeme tuzemský a zahraniční trh v dřevovýrobě.

Ing. Petr Sladovník, ředitel
Impregnace Soběslav s.r.o.

STEATIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem technické a elektrotechnické keramiky. Kompass obsahuje klíčové firemní informace, které nám pomáhají zlepšit naše prodejní a marketingové aktivity. Doporučujeme spolupráci s Kompass všem firmám, které chtějí obstát na náročných zahraničních trzích.

Lukáš Venclík, generální ředitel
STEATIT s.r.o.

 
FUTURE-TECH, spol. s r.o.

Naše firma se mimo jiné zaměřuje na výrobu automobilových nástaveb. Kompass nám pomáhá najít nové zákazníky v ČR, Německu a Rakousku. Aktuálně využíváme zejména EasyBusiness pro vyhledání nových zákazníků a portál Kompass.com s redakčním přístupem k našemu firemnímu profilu, který umožňuje aktualizovat údaje a doplnit fotografie, katalogy, zprávy a produktové karty.

Ing. Jiří Hanetšleger, ředitel
FUTURE-TECH, spol. s r.o.

LIPEAN, s.r.o.

Firma LIPEAN, s.r.o. provozuje mezinárodní zasilatelství a spedici v Pelhřimově. Specializujeme se zejména na Francii, Belgii, Holandsko, Německo a Švýcarsko. S firmou Kompass spolupracujeme od roku 2000 a oceňujeme zejména kvalitní kontakty ve sféře B2B, možnost exportu potenciálních klientů z celé Evropy a v neposlední řadě i prezentaci na celosvětových vyhledávačích jako je Google, Yahoo atd.. Spolupráci s Kompassem doporučuji.

Ing. Václav Miřátský, jednatel
LIPEAN, s.r.o.

 
Více referencí