Direct Marketing

Přivedeme vám nové zákazníky. Ušetříme váš čas a peníze.

Vyzkoušejte Kompass

Využijte naše zkušenosti

a nechte nás nabídnout vaše produkty potenciálním zákazníkům kdekoliv ve světě.

 • Používáme prověřené postupy
  a dlouholeté know-how.
 • Oslovíme kompetentní manažery
  ve správných firmách a kvalifikovaně jim
  váš produkt představíme.

Co pro vás uděláme?

 1. Vybereme
  vhodné firmy
  Výběr správných firem je jednou ze základních podmínek úspěšné kampaně. Vzhledem k celosvětové působnosti umíme na základě vašich kritérií vybrat firmy s potenciálem pro váš produkt.
 2. Připravíme
  podklady
  Ze zkušenosti víme, jak nejlépe telefonicky a emailem oslovit vybrané manažery. Na základě vámi dodaných klíčových informací navrhneme znění telefonátu a následného emailu.
 3. Provoláme
  vybrané firmy
  Během telefonátu ověříme činnost volané firmy, zjistíme kompetentního manažera, představíme vaši firmu včetně vašeho produktu a získáme souhlas se zasláním emailové nabídky. Zároveň identifikujeme firmy, které mají o spolupráci zájem a předáme vám je k dořešení.
 4. Odešleme
  nabídku
  e-mailem
  Manažerům, kteří mají po prvním telefonátu zájem o bližší informace, odesíláme emailem nabídku v příslušném jazyce.
 5. Budeme vás
  informovat
  o výsledku
  Máte plnou kontrolu nad průběhem kampaně prostřednictvím denního reportu nebo sdíleného dokumentu. Kampaň lze v jejím průběhu přerušit a zrevidovat vybranou databázi, call skript nebo email.
 6. Získáte databázi
  firem včetně
  kontaktních
  osob
  Po ukončení kampaně vám předáme kompletní report s výsledky a dále databázi potenciálních zákazníků doplněnou o kompetentní osoby včetně přímého spojení.
 

Nechte nám na sebe kontakt
Ozveme se vám

Ozvěte se mi


Ozvěte se mi

Průzkum trhu
v zahraničí

Zákazník z oboru strojírenství s pobočkou pro střední a východní Evropu v Praze a evropskou centrálou v Německu.

Kompass sestavil cílové portfolio cca 1000 potenciálních zákazníků z Polska, Rumunska, Maďarska a Slovenska. Tyto firmy následně obvolal, zjistil kompetentní osoby a zaslal jim emailem nabídku v příslušném jazyce.

V následném kroku zjistil, zda nabídka v pořádku dorazila a zda existuje prostor pro spolupráci ihned nebo v budoucnu. Shromážděná data o potenciálních zákaznících a okamžitých zájemcích jsou průběžně předávána klientovi.

Výsledkem dvouměsíční kampaně je 50% nárůst obratu zákazníka na polském trhu, 20% nárůst v Rumunsku a 10 % nárůst v Maďarsku a na Slovensku.

 

Nabídka
kooperace

Zákazník je výrobcem ocelových palet z Plzeňského kraje s 30 zaměstnanci a ročním obratem kolem 40 000 000 Kč. Aktuálně nabízí volnou kapacitu laserového zpracování trubek, profilů a plechů ze železa, nerezu, hliníku, mosazi a mědi.

Po dohodě se zákazníkem je vybráno 150 firem zabývajících se svařováním kovů v Plzeňském kraji. Cílovou osobou jsou majitelé a jednatelé těchto firem, kteří jsou nejdříve kontaktováni telefonicky a poté jim je detailní nabídka kooperace zaslána emailem. Klient má možnost nepřetržitě sledovat průběh kampaně ve sdíleném dokumentu.

Na konci kampaně je provedeno vyhodnocení s tímto výsledkem - ze 150 oslovených firem získal klient okamžitě zakázky od třech firem, které mají zájem o dlouhodobou spolupráci. Objem nových zakázek je v řádech stovek tisíc Kč. Na základě tohoto úspěšného výsledku má klient zájem o nabídku kooperace ve Středočeském, Jihočeském kraji a v Bavorsku.

 

Využijte naše zkušenosti a nechte nás nabídnout vaše produkty
potenciálním zákazníkům kdekoliv ve světě.

Více o direct marketingu
 
NESPRESSONESPRESSOAlza.cz a.s.Alza.cz a.s.ČZ a.s.ČZ a.s.SIGMA GROUP a.s.SIGMA GROUP a.s.Ferona, a.s.Ferona, a.s.ExxonMobilExxonMobilLYCKEBY AMYLEX, a.s.LYCKEBY AMYLEX, a.s.Fatra, a.s.Fatra, a.s.Fibertex Nonwovens, a.s.Fibertex Nonwovens, a.s.Unipetrol RPAUnipetrol RPADMGDMGRegutecRegutecALFA LAVALALFA LAVALHESTEGOHESTEGOORACLEORACLE