Direct Marketing

Používáme prověřené postupy a dlouholeté know-how

Vyzkoušejte Kompass

Využijte naše zkušenosti

a nechte nás nabídnout vaše produkty potenciálním zákazníkům kdekoliv ve světě.

  • Oslovíme vhodné firmy a představíme jim váš produkt
  • Ušetříme vám čas a peníze!

CO ZÍSKÁTE

  • Zjistíme jméno a pozici kompetentního manažera včetně jeho tel. čísla a emailu
  • Identifikujeme firmy, které mají o váš produkt zájem. S ostatními firmami neztrácíte čas
  • Databázi potenciálních zákazníků s přímými kontakty na manažery můžete použít pro vaše další kampaně
  • Od začátku do konce kampaně máte plnou kontrolu nad jejím průběhem
 

Nechte nám na sebe kontakt
Ozveme se vám

Ozvěte se mi


Ozvěte se mi

Průzkum trhu
v zahraničí

Zákazník z oboru strojírenství s pobočkou pro střední a východní Evropu v Praze a evropskou centrálou v Německu.

Kompass sestavil cílové portfolio cca 1000 potenciálních zákazníků z Polska, Rumunska, Maďarska a Slovenska. Tyto firmy následně obvolal, zjistil kompetentní osoby a zaslal jim emailem nabídku v příslušném jazyce.

V následném kroku zjistil, zda nabídka v pořádku dorazila a zda existuje prostor pro spolupráci ihned nebo v budoucnu. Shromážděná data o potenciálních zákaznících a okamžitých zájemcích jsou průběžně předávána klientovi.

Výsledkem dvouměsíční kampaně je 50% nárůst obratu zákazníka na polském trhu, 20% nárůst v Rumunsku a 10 % nárůst v Maďarsku a na Slovensku.

 

Nabídka
kooperace

Zákazník je výrobcem ocelových palet z Plzeňského kraje s 30 zaměstnanci a ročním obratem kolem 40 000 000 Kč. Aktuálně nabízí volnou kapacitu laserového zpracování trubek, profilů a plechů ze železa, nerezu, hliníku, mosazi a mědi.

Po dohodě se zákazníkem je vybráno 150 firem zabývajících se svařováním kovů v Plzeňském kraji. Cílovou osobou jsou majitelé a jednatelé těchto firem, kteří jsou nejdříve kontaktováni telefonicky a poté jim je detailní nabídka kooperace zaslána emailem. Klient má možnost nepřetržitě sledovat průběh kampaně ve sdíleném dokumentu.

Na konci kampaně je provedeno vyhodnocení s tímto výsledkem - ze 150 oslovených firem získal klient okamžitě zakázky od třech firem, které mají zájem o dlouhodobou spolupráci. Objem nových zakázek je v řádech stovek tisíc Kč. Na základě tohoto úspěšného výsledku má klient zájem o nabídku kooperace ve Středočeském, Jihočeském kraji a v Bavorsku.

 

Využijte naše zkušenosti a nechte nás nabídnout vaše produkty
potenciálním zákazníkům kdekoliv ve světě.

Více o direct marketingu
 
NESPRESSONESPRESSOAlza.cz a.s.Alza.cz a.s.ČZ a.s.ČZ a.s.SIGMA GROUP a.s.SIGMA GROUP a.s.Ferona, a.s.Ferona, a.s.ExxonMobilExxonMobilLYCKEBY AMYLEX, a.s.LYCKEBY AMYLEX, a.s.Fatra, a.s.Fatra, a.s.Fibertex Nonwovens, a.s.Fibertex Nonwovens, a.s.Unipetrol RPAUnipetrol RPADMGDMGRegutecRegutecALFA LAVALALFA LAVALHESTEGOHESTEGOORACLEORACLE