O Kompasse

VŠETKO PRE VÁŠ OBCHOD A MARKETING

 

Kompass obsahuje
viac ako 43 mil.
preverených firiem
z celého sveta

Pomôžeme vám nájsť nových zákazníkov
a zlepšiť predaj vašich produktov alebo vám
naopak umožníme získať nových dodávateľov
a usporiť vaše peniaze.

Či už predávate alebo nakupujete,
máme pre vás riešenie.

Nechajte nám na seba kontakt
Ozveme sa vám

Ozvite sa mi


Ozvite sa mi

Referencie

Roman Kočiřík
Ředitel provozu MetalPlast Lipník n. B. a.s., provozovna Strojírna Stelon Břidličná

Kompass pravidelně využíváme pro poptávku volných strojírenských kapacit v rámci České republiky a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Díky Kompassu jsme našli nové spolehlivé partnery, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Michal Turoň
Sales Director IRE-TEX Praha s.r.o.

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou a dodávkou obalových řešení na míru do všech odvětví průmyslu se specializací na elektrotechniku a automotive. Na začátku roku 2018 jsme s pomocí Kompassu oslovili potenciální zákazníky v ČR a musím konstatovat, že jsme s průběhem kampaně velmi spokojeni. Účel, který jsme sledovali, tj. zacílit na naše potenciální zákazníky a dát jim zprávu o naší existenci, byl splněn. Z obou cílových segmentů dochází poptávky a dotazy na možnosti dodávek.

  Viac referencií
Ing. Jiří Markvart
Obchodní ředitel ŠKODA TVC s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou strojních dílů, modulů a montážních podskupin dle výkresové dokumentace zákazníka zejména v oborech dopravní techniky, obráběcích strojů, energie, jaderného zařízení a elektrických strojů. Během roku 2017 jsme prostřednictvím Kompassu nabídli volnou kapacitu přesného obrábění strojírenským firmám v Bavorsku. Jsem přesvědčen, že se jedná o nejefektivnější způsob akvizice, jaký jsme dosud realizovali.

Ing. Helena Svobodová
Obchodní ředitelka LYCKEBY AMYLEX, a.s.

Firma LYCKEBY AMYLEX, a.s. vyrábí vysoce kvalitní bramborový škrob, dextriny a další modifikované škroby. Jako firma s dlouholetou tradicí máme rozsáhlou databázi svých odběratelů. Přesto se naše obchodní oddělení snaží najít nové a právě v tom nám velmi pomáhá Kompass. Nezanedbatelná je i prezentace v rámci celého světa v 26 jazycích. Rozhodně doporučujeme spolupráci s Kompassem.

Ing. Miroslav Šafránek
Jednatel MAHLE Filter Systems s.r.o.

Jsme významným celosvětovým výrobcem a dodavatelem veškerého zařízení pro filtraci. Pomocí Kompassu jsme vyřešili prezentaci firmy, monitoring poptávek a zároveň máme to nejcennější a to jsou informace z B2B sektoru. Doporučujeme spolupráci s Kompassem všem firmám.

Ing. Petr Sladovník
Ředitel Impregnace Soběslav s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a tlakovou impregnaci dřevěných sloupců a pražců. Díky Kompassu máme vyřešenou optimalizaci na vyhledávačích. Pro export databáze potenciálních zákazníků využíváme EasyBusiness a pomocí poptávek zasílaných přes Kompass monitorujeme tuzemský a zahraniční trh v dřevovýrobě.

Lukáš Venclík
Generální ředitel STEATIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem technické a elektrotechnické keramiky. Kompass obsahuje klíčové firemní informace, které nám pomáhají zlepšit naše prodejní a marketingové aktivity. Doporučujeme spolupráci s Kompass všem firmám, které chtějí obstát na náročných zahraničních trzích.

Ing. Jiří Hanetšleger
Ředitel FUTURE-TECH, spol. s r.o.

Naše firma se mimo jiné zaměřuje na výrobu automobilových nástaveb. Kompass nám pomáhá najít nové zákazníky v ČR, Německu a Rakousku. Aktuálně využíváme zejména EasyBusiness pro vyhledání nových zákazníků a portál Kompass.com s redakčním přístupem k našemu firemnímu profilu, který umožňuje aktualizovat údaje a doplnit fotografie, katalogy, zprávy a produktové karty.

Ing. Václav Miřátský
Jednatel LIPEAN, s.r.o.

Firma LIPEAN, s.r.o. provozuje mezinárodní zasilatelství a spedici v Pelhřimově. Specializujeme se zejména na Francii, Belgii, Holandsko, Německo a Švýcarsko. S firmou Kompass spolupracujeme od roku 2000 a oceňujeme zejména kvalitní kontakty ve sféře B2B, možnost exportu potenciálních klientů z celé Evropy a v neposlední řadě i prezentaci na celosvětových vyhledávačích jako je Google, Yahoo atd.. Spolupráci s Kompassem doporučuji.

Ing. Václav Kohlbek
Jednatel Wixmetal s.r.o.

Naše firma se zabývá výrobou ocelových konstrukcí a svařenců a s Kompassem spolupracuje od roku 2009 ke všeobecné spokojenosti. Díky Kompass máme zpracovanou základní optimalizaci na celosvětové vyhledávače. V současnosti používáme také EasyBusiness pro vyhledání nových klientů. Kompass doporučuji všem firmám, které se chtějí etablovat na světovém trhu.

Ing. Petr Krása
Jednatel K & P Transport, s.r.o.

S firmou Kompass spolupracujeme od roku 2006. Cílem byla prezentace v Evropské unii včetně ČR a monitoring poptávek z oblasti dopravy. Poté jsme využívali rešerše firem, které jsme oslovovali s nabídkou našich služeb. Nyní využíváme nový produkt EasyBusiness pro vytipování a oslovení potenciálních zákazníků včetně exportu dat do Excel a PDF. Spolupráci s Kompassem můžeme doporučit všem firmám v sektoru B2B.

Dušan Fojtách
Jednatel CZECH FROST s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem mraženého masa, drůbeže, ryb, ovoce a zeleniny. Kompass úspěšně používáme jak pro vyhledání nových dodavatelů, tak nových zákazníků v Evropě. Kompass je jediný nástroj, který se nám osvědčil.

Jiří März
Jednatel MÄRZ EX-IN s.r.o.

Jsme rodinný podnik se zaměřením na balení, kompletace a ruční práce s působností na evropském trhu. Od roku 2010 Kompass úspěšně využíváme pro prezentace našich služeb v zahraničí, monitoring poptávek z Evropy a dále rešerše firem, které následně oslovujeme s nabídkou spolupráce. Pro aktivní marketing využíváme EasyBusiness. Kompass doporučujeme všem firmám, které se chtějí etablovat na českém i zahraničním trhu B2B.

Kristina Pelzová
Tisková mluvčí SVITAP J.H.J. spol. s r.o.

Jsme česká textilní firma s širokým portfoliem výrobků a šesti divizemi. Záběr šesti divizí, z nichž každá vyrábí něco jiného, je náročné vést především po marketingové stránce. S tímto nám již řadu let pomáhá Kompass, pomocí kterého vyhledáváme nové zákazníky především v zahraničí. Oceňujeme kvalitu, rozsah informací z různých oborů a a vstřícný přístup ze strany zástupců Kompassu. Spolupráci s Kompassem doporučujeme!

Ing. Jan Grznár
Marketingový specialista První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.

PBS Velká Bíteš je komplexním strojírenským výrobcem, který zajišťuje přesné odlitky, hi-tec obrábění kovů, galvanické povrchové úpravy a následnou montáž hotových výrobků. Profiluje se především jako výrobce turbínových vysokootáčkových strojů pro letectví, energetiku a dopravní průmysl. Spolupráce s Kompassem nám pomáhá poznat potenciál jednotlivých trhů a nalézt na nich ty správné partnery.

Ing. Helena Beránková
Marketingový ředitel METTLER TOLEDO, s.r.o.

Jsme předním světovým dodavatelem přesných přístrojů a největším světovým výrobcem a prodejcem vah pro laboratorní, průmyslové, potravinářské a maloobchodní aplikace. Spolupráce s Kompassem nám v České republice pomáhá najít nové zákazníky. Produkty Kompass využíváme více jak 15 let k plné spokojenosti.

Ing. Petra Voldřichová
Jednatel MEDICA FILTER spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou zdravotnických prostředků a zdravotnického oblečení. S Kompassem spolupracujeme od roku 2005 a jsme plně spokojeni. Nejvíce oceňujeme kvalitní data, aktivní prezentaci propojenou s vyhledávači a monitoring poptávek. Doporučujeme spolupráci všem výrobcům a exportérům.

Ing. Pavel Baloun
Jednatel BANES, spol. s r.o.

Firma BANES spol. s r.o. se zabývá přesnou strojírenskou výrobou rotačních dílů, zejména ve velkých sériích. S Kompass spolupracujeme od roku 2005 k naprosté spokojenosti. Naše zákaznické portfolio tvoří subdodavatelské společnosti známých automobilek, dále významné firmy vyrábějící produkty v oblasti jemné mechaniky, zdravotnictví, potravinářství, nábytku. Téměř všechny tyto firmy aktivně využívají Kompass. Dle našeho názoru je největším poskytovatelem informací B2B s aktuálními údaji. Díky společnosti Kompass máme detailní informace o potenciálních klientech. Součástí spolupráce je i monitorování poptávek z našeho oboru. Doporučujeme Kompass včem firmám, které se chtějí prezentovat v České republicei v zahraničí v sektoru B2B.

František Řepa
Sales Manager MOTOR JIKOV Group a.s.

Skupina MOTOR JIKOV GROUP je výrobcem a partnerem pro světové a nadnárodní koncerny převážně automobilového průmyslu. Jako strojírenská a slévárenská proexportně orientovaná firma se neobejdeme bez informací v B2B sektoru světového průmyslu. K tomu nám slouží dlouhodobá spolupráce s Kompass. Oceňujeme kvalitu databáze i přehlednost, včetně přesného oborového začlenění jednotně v celém světě. Díky ní máme přehled i o kvalifikovaných poptávkách profesionálních nákupčí z celého světa. Systém Kompass využívá i naše logistické a nákupní oddělení pro výběrové řízení v oblasti našich dalších subdodavatelů i nákupu materiálů. Výběrové řízení provádíme na území České republiky i celého světa. Díky tomuto systému se nám podařilo snížit náklady na vstupu. Doporučujeme všem firmám ze sféry B2B spolupráci s Kompass.

Mgr. Pavel Maršík
Sales manager SILON s.r.o.

SILON s.r.o. je největším výrobcem polyesterových vláken a kompaundů ve střední Evropě. Jako proexportně orientovaná firma využíváme systém Kompass pro mezinarodní prezentaci a pro informace o potencionálních klientech ze sféry B2B ve světě. Oceňujeme kvalitu a přehlednost dat v systému Kompass. Se společností Kompass spolupracujeme již více než 10 let a jsme plně spokojeni.

Václav Koukolík
Jednatel SG strojírna s.r.o.

Firma SG Strojírna se specializuje na dřevařské technologie, průmyslové převodovky a zákázkovou výrobu. Spolupráce je ve dvou rovinách. Na prvním místě je nákup – snižování nákladu na vstupu u výroby, kdy pomocí Kompass děláme výběrové řízení na subdodavatele strojních součástí a materiálů. Druhá rovina je mezinárodní prezentace naší společnosti a vyhledávání marketingových dat, včetně zasílání poptávek Kompass po našich produktech. Toho využíváme i k zakázkové výrobě.Na Kompass oceňujeme kvalitu české i mezinárodní databáze, přehlednost a velmi vstřícný postoj všech pracovníků Kompass.

Ing.Jan Mráka
Obchodní ředitel ZEMĚDĚLSKÁ A DOPRAVNÍ TECHNIKA spol. s r.o.

Rád bych poděkoval společnosti Kompass Czech Republic s.r.o. za příkladnou spolupráci s naší společností – ZDT s.r.o. Nové Veselí. Trvá již řadu let a položka „Kompass“ v našem marketingovém rozpočtu nemůže chybět! Oceňuji především propracovaný systém propagace naší firmy na internetu, propojení s fulltextovými vyhledávači a osobní přístup obchodního manažera pana Češky při řešení našich potřeb. Přeji Kompassu další úspěšný rozvoj v ČR i v ostatních zemích.

Zuzana Ševčíková
Marketing EGE, spol. s r.o.

EGE je proexportně orientovaná výrobní firma působící v energetickém průmyslu. Systém Kompass využíváme řadu let zejména pro mezinárodní prezentaci naší společnosti a vyhledávání marketingových dat. Spolupráce s Kompass pro nás také představuje velmi efektivní způsob získávání relevantních nabídek od dodavatelů z celého světa při realizaci výběrových řízení na dodávky materiálu. Oceňujeme zejména kvalitu a přehlednost databáze, její významný mezinárodní rozsah i profesionální a vstřícný přístup všech zástupců Kompass, se kterými spolupracujeme.

Ing. Lucie Kuklová
Marketing manager KOH-I-NOOR MLADÁ VOŽICE, a.s.

Naše společnost se zabývá výrobou aerosolových ventilů a plastových příslušenství a 80% produkce vyvážíme do zahraničí. Databázi Kompass využíváme již 11 let. Je důležitým nástrojem pro vyhledávání obchodních partnerů nejen v rámci ČR ale také v zahraničí. Kompass doporučujeme jako efektivní zdroj kontaktů.

 
NESPRESSONESPRESSOAlza.cz a.s.Alza.cz a.s.ČZ a.s.ČZ a.s.SIGMA GROUP a.s.SIGMA GROUP a.s.Ferona, a.s.Ferona, a.s.ExxonMobilExxonMobilLYCKEBY AMYLEX, a.s.LYCKEBY AMYLEX, a.s.Fatra, a.s.Fatra, a.s.Fibertex Nonwovens, a.s.Fibertex Nonwovens, a.s.Unipetrol RPAUnipetrol RPADMGDMGRegutecRegutecALFA LAVALALFA LAVALHESTEGOHESTEGOORACLEORACLE